Blog

Blog projektu Můj život s kočkou. Rady a tipy jak se o kočky správně starat, ale také zábava a příběhy členů naší komunity.

Co nám pověděl horolozec Marek Holeček o kočičích pověrách

Kromě toho, že horolezec Marek „Mára“ Holeček zdolává osmitisícovky, podporuje také náš projekt Můj život s kočkou 2018. Prostě v tom nenechá kočky viset 😉

A my mu za to děkujeme! Užijte si další díl Kočičích pověr.

Kočičí pověry #4

Také v tom nenecháte kočky viset? Vyberte si na Hithitu některou z odměn a podpořte násNemusíte nutně přispět peníze, moc nám pomůžete také sdílením na Facebooku a v dalších sítích. Čím víc lidí se o projektu dozví, tím je větší šance, že společně uspějeme. Kočky si to zaslouží. Děkujeme!

P.S.: Viděli jste předchozí díly Kočičích pověr? Taty jsou Ondřej Bank, Osmany Laffita a Karel Hrubeš.


Komentáře


Odebírejte Matyldin zpravodaj

Buďte v obraze na čem právě pracujeme, nebo nepropásněte nic zajímavého, co se objeví ve skupině Můj život s kočkou na Facebooku.

 

Je to zdarma a kdykoli se můžete snadno odhlásit.

O nás


Skupina Můj život s kočkou vznikla roku 2013 na internetu jako volné sdružení lidí s vášní pro kočky. Skutečná láska ke zvířatům v sobě zahrnuje i velkou míru zodpovědnosti, a proto jsme se začali angažovat především v oblasti osvěty.

Řešíme otázky zdraví, krmivářství, welfare a ochrany koček obecně. Máme za sebou publikační činnost, konkrétní pomoc kočkám v nouzi, spolupracujeme s depozity a útulky.

Rok 2017 se pro nás stal přelomovým. Za podpory významných osobností se chystáme oslovit širokou veřejnost v rámci zlepšení životních podmínek volně žijících koček a humánních metod regulace kočičí populace v České republice.

Přidejte se k nám

Kalendář Můj život s kočkou 2018


Znáte nás z TV, novin a časopisůPartneři


Generální partner


Yoggies


Mediální partneři


Haf a Mňau   Bečička   Naše kočky


Projekt podpořili


Černá labuť   Lokalblok   Cadé barreta   Kočičí kavárna   Divadlo v Táboře    Devět životů   Plove


Přidejte se k nám na Facebooku

  Skupina Můj život s kočkou

Kontaktujte nás


Adéla Kroupová: +420 603 368 101